Ağrısız ve ameliyatsız incelme; MLS

Ağrısız ve ameliyatsız incelme; MLS

estetik_haber_01_141004Vücutta biriken ve şekil bozukluklarına yol açan yağ dokusunu azaltmak, şekillendirip selülitleri yok etmede kullanılan MLS, bilinen yöntemlerin önüne geçiyor.Ameliyatsız, ağrısız bölgesel fazlalıklardan kurtulma yöntemi MLS (Morpho Lipo Sculpture) sistemi ile her kadının istediği vücuda kavuşabileceğini söyleyen Doğan Cerrahi Tıp Merkezi Estetik Birimi Dr. Saliha Güneri bu yöntem hakkında bilgi verdi.Yeniden yağlanma görülmüyor.Özellikle kadınlar bedensel incelme ve sellülit gibi sorunlarından uzun zamandan beri mücadele ediyor. Ancak bu güne kadar, bu konuda elde edilen tedavi yöntemlerinin her birinin diğerine göre avantaj ve dezavantajları bulunurken, hem riski olmayan hem de yüz güldüren bir tedavi modeli bulunamamıştı. MLS bu konudaki en yeni ve gelişmiş tedavi yöntemlerinden oluyor. İşlem yapılmış bölgede yeniden yağlanma görülmüyor.

Güner, “Sahip olduğu analiz sistemi ile MLS, kişiye özel program yapan tek uygulama. Kişinin analizi yapıldıktan sonra protokolün öngördüğü şekilde cihazın sahip olduğu elektroterapi, infraruj battaniyesi, manyeto terapi battaniyesi, ultrason, drenaj sistemlerinden enjeksiyon öncesi ve sonrası uygulamalar yapılır. Farkı yaratan enjeksiyon sistemi ise yağ hücrelerinin kalıcı kaybını sağlar. Böylece tek bir sistem içinde fazlalıklardan kalıcı olarak kurtulursunuz hem de sarkma, deformasyon ve doku gevşemesi oluşmaz” diyor.

Ağrı, sızı yok
Sonuçların ilk seanstan itibaren alınmaya başladığı bu yöntemle daha sonra da hiçbir ağrı hissetmiyorsunuz. Her seansta giderek verimlilik artıyor. Tedavinin önerilen şeklini sonuna kadar yapılırsa, kalıcılık ve verimlilik o kadar fazla oluyor. Diğer taraftan, kollarda sarkma yapan yağ dokularının ve gıdı daki yağlardan bir seansta kurtulmak mümkün.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

4 yorum

  1. nasıl bişeymiş ki bu ben anlamadım tam olarak masaj mı yapıyomuş?liposuction gibi değil muhtemelen

  2. aa ne ılgıncmıs amelıyatsız agrısız yaglardan nasıl kurtulcaz kı vardır altında bıseyy.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?