Bir günde 10 estetik operasyon

Bir günde 10 estetik operasyon

estetik_haber_01_141002People Dergisi, son sayısında şarkıcı Heidi Montag’ın estetik operasyon saplantısını kapağa taşıdı.Heidi Montag’ın, bir günde 10 operasyon geçirdiğini, bu nedenle de dokuz haftadır ortalıkta görünmediğini vurgulayan People dergisi, 23 yaşındaki şarkıcı ile bir söyleşi gerçekleştirdi. “Artık estetiksiz sanatçı diye bir şey yok. Herkes bunu yaptırıyor, çünkü iyi görünmek zorundalar. Ne var ki çoğu bunları itiraf etmek istemiyor. Ben dürüst olmak istedim” diyen Montag, tüm operasyonları eşi Spencer Pratt’ın da desteği ve onayıyla yaptırdığını da sözlerine ekledi. Dokuz hafta önce hastaneye yatıp aynı gün içinde burun revizyonu, çene rötuşu, kaş kaldırma, dudak şekillendirme, yanaklara yağ enjeksiyonu, alın bölgesine botoks, boyun liposuction’ı, kulak düzeltme, göğüs büyütme revizyonu ve bel-kalça toparlama operasyonları geçiren şarkıcı, yeni hedefinin göğüslerini daha da büyütmek olduğunu söyledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. alla alla herkesin tutkusu farklı farklı demek bide daha 23 yaşında günde 10 tane estetik yaptıracak kadarda yaşlı değil yani anlamadım gitti..

  2. guzellık ugruna bu kadr sey feda edılır mı saglıgından olucaklr en sonunda amelıyatta alınan narkoz bır gun hayatlarını nasıl etkıleyecek haberlerı yok bundan.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?