Bölgesel İncelme Paketleri

Bölgesel İncelme Paketleri

Kavitasyon planlama olarak yağ hücrelerini görür ve güçlü bir cihazdır. Vermiş olduğu ses dalgaları ile yağ hücrelerinin zarlarını parçalayarak; içerisindeki yağı eritmeye yönelik yapılan bir uygulamadır. Kavitasyon uygulamasında ödem oluşur. Yani kavitasyon sonrasında su tutma özelliğiniz artar. Ancak idrar yoluyla, terle atabileceğinizden, uygulama döneminde bol bol su içmek gerekir.

Radyofrekans radyo dalgalarıyla kolojen doku denilen, cildimizle ilgili bütün besin alışverişinin oksijenin bulunduğu dokuyu harekete geçirerek kan dolaşımını hızlandırıyor. Radyofrekans kavitasyonla kullanıldığında çok daha güzel sonuçlar alınıyor. Yağı erittikten sonra sarkan bölgelerdeki toparlanmayı gerçekleştiriyor. Bunun yanında radyofrekans doğrudan su ve yağ moleküllerini hedef aldığı için özellikle selülit sorununda çok güzel sonuçlar alabiliyoruz.

TriActive’de ritmik vakumlu masaj yoluyla derin dokularda kan dolaşımı ve lenf drenajı artar, ödem ve enflamasyon kaybolur ve derin dokuların oksijenasyonu ile kendini yenileme kabiliyeti artar.
Sonuç olarak TriAktive (lazerli vakum masajı) ile cilt kadifemsi, pırıl pırıl bir görüntüye kavuşur.

Diyetle destek…
Tüm aktardıklarımızın yanında diyetisyen desteğini mutlaka öneriyoruz. Kişinin vücut analizi çıkarıldıktan sonra kendisine uygun beslenme şekli diyetisyenimiz tarafından belirleniyor. Haftada bir takibe devam ediliyor.

Program Uygulama Uygulama Sıklığı
Anti-Selülit ve
Cilt Sıkılaştırma Programı
(Süre: 2 Ay)
Radyofrekans Haftada 2 kez = 10 seans
Lazerli Vakum Masajı (Triactive) Haftada 2 kez = 15 seans
Program Uygulama Uygulama Sıklığı
Zayıflama Programı
(Süre: 2 Ay)
Kavitasyon Haftada 1 kez = 8 seans
Radyofrekans Haftada 1 kez = 10 seans
Diyetisyen Haftada 1 kez = 8 seans
Gelişen teknoloji sayesinde artık kilolar eskisi kadar dert değil. Önemli olan önce karar vermek ve inanmak…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?