Boyun germe estetiği ameliyatı

Boyun germe estetiği ameliyatı

Yüz, anatomik olarak üç farklı bölgeye ayrılır. Üst yüz, şakak bölgesi, alın ve kaşları içerir, bu bölgeye uygulanan girişim üst yüz germe işlemidir. Orta yüz, yanak ve üst dudak bölgesini içerir, bu bölgeye uygulanan girişim orta yüz germe işlemidir. Alt yüz, çene altı ve boyun bölgesini içerir, bu bölgeye uygulanan girişim alt yüz ya da boyun germe işlemidir. Her bir bölgeye tek tek ya da bir arada cerrahi girişim uygulanabilir.Boyun germe işlemi genellikle orta yüz germe işlemi ile bir arada uygulanır. Boyun germe işleminde yapılan ameliyat kesisi kulak arkasından saçlı deriye doğru uzatılır. Boyun derisi ve kasları serbestleştirilerek yukarıya doğru asılır. Boyundaki sarkma ve kırışıklıklar giderilir, çene açısı belirginleşir, gergin bir boyun görünümü kazandırılır. Kesi, kulak arkasında kaldığı için, dışarıdan bakıldığında görünür bir iz kalmaz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. bu konuyla ilgili bursada en iyi estetik uzmanını bilen varmı ve ücret tarifesi nasıl olur?bılgısı olan varsa yardımcı olursa sevinirim…!

  2. yaşımdan dolayı boynumla alakalı bir sorunum yok ama ileride boyumda kırışıklar veya gıdı sarkması gibi bir problem yaşarsam buda yaptıracagım estetikler arasına girer.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?