Boyun kırışıklığı için tedavisi

Boyun kırışıklığı için tedavisi

1

Boyun da vucüdümuzun diğer kısımları gibi yaşlandıkça belirli biçimlerde deformeler gösterebilir. Bunun en yoğun olan kısımları için ise boyun derisi ve diğer ksımlara göre sarkmalarıda müsait olan bölgedir. Bunun yanı sıra zamanla birlikte katlanmış biçinde boyun sarkmalarıda olabilir. Boyun kırışıklığı için tedavi olarak estetik cerrahide çözümleri mevcuttur. Ancak bu kolay bir işlem değildir. Bunun yanı sıra yapılacak durum ise cerrahi olarak müdahele edilmesidir.Estetik doktoruna başvurdukdan sonra boyun kırışıklığı nasıl geçer hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra eğer sarkmalar olmadıysa bu durumda nemlendiriciler kullanabilirsiniz. Diğer yandan ise nemlendirici olmazsa eğer bazı hareketler ile birlikte bu sarkmalarıda giderebilirsiniz.

Boyun kırışıkları için ise enjeksiyon meetodu varrdır. Burada doktorunuz kırışıklarınız için uzun süre ortadan giderebilir. Ancak tekrar ederse bu y durumda  yeniden uygulama yapılması gereklidir. Bunun yanı sıra ise 6 ay boyunca ise fit görünüm elde edebilirsiniz. Tavsiye edilecek boyun kırışıklığı tedavisi ise hafif ışın tedavidir. Bu ışın tedavisi  200 euro kadar tutar. Ancak fiyatta değişmelerde olabilir. Diğer yandan ise  5 seans kadar sürer ve deri çok hassas ise hafif ışın tedavisi daha uygundur. Ancak bunun yerinede ablatif yöntemide seçilebilir. En az enjeksiyon kadar iyi sonuç verir. Soru sormak için aşağıdaki yorum kısmını kullanabilirsiniz.

Bu uygulamanın yaklaşık fiyatı 200 euro kadardır ve memnun edici sonuçlar almak garantidir.yalnız dikkat edilmesi gereken nokta uygulamayı hijyenik ve güvenilir bir doktorun yapmasıdır.
Yaklaşık 3-5 seans süren bu metotta cilt üzerinde hafif yanıkların oluşması olasıdır.şayet deri çok çok hassassa hafif ışın tedavisi tavsiye edilmez onun yerine ablatif denen bir yöntem seçilip uygulanır ki en az enjeksiyon yöntemi kadar mükemmel sonuçlar almak olasıdır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?