Dipliner “Liner Lover”

Dipliner “Liner Lover”

Dipliner ve diğer adıyla likit eyeliner makyaj malzemelerinde yerini asla kaybetmeyecek ürünlerden biridir. Gözleri daha belirgin, bakışları daha çarpıcı yapan ürünü uygulamak ne denli zor olsa da kadınların vazgeçilmezleri arasındadır ve kadınlar düzgün sürebilmek için birçok yol denemektedirler. Bazen düzgün bir kuyruk yapabilmek için bant, bazen kaşık… Aslında fırçası uygun olan dipliner sürmek çok da zor değil. Cosmegram dipliner size bu imkânı sunuyor.

Fırça ucunun kısa olması titremeleri ve kaymaları önlerken, dipten kalın ucuna doğru incelmesi diplinerı kolay sürmenize yardımcı olacaktır. Eğer eyeliner çekme konusunda biraz acemiyseniz yola bu dipliner ile çıkabilirsiniz. Aynı zamanda dipliner yani likit eyeliner kullanarak gözlerinizi belirginleştirebilirsiniz. Göz çevrenizdeki kusurlarınızı ve çizgileri saklayabilir ve yüzünüzü sabah solgunluğundan kurtarabilirsiniz. Dipliner “Liner Lover” besleme özelliği sunar ve yoğun renkleri ile nemlendirici etkisi vererek cildinizin kurumasına engel olur. Ter ya da nem yüzünden herhangi bir akma olmadığı gibi gün boyunca makyajın kalıcı olmasını sağlar.

Hem kalıcı hem sürdüğünüz rengi ortaya çıkaran hem de iyi bir dipliner istiyorsanız ve tüm bunların yanı sıra fiyatı da cebinize uygun olacaksa size önerimiz Dipliner “Liner Lover” olacaktır. Suya dayanıklıdır ve antialerjiktir. Yani hassas olanlar için oldukça ideal bir üründür. Eğer lens kullanıyorsanız bu eyeliner sizin için çok daha uygun demektir.

 

cosmegram ünlüler ile ilgili görsel sonucu

İlgili resim

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?