Doğal Burun Estetiği Operasyonları ile Doğallığın Keyfini Çıkarın

Doğal Burun Estetiği Operasyonları ile Doğallığın Keyfini Çıkarın

Aynaya baktığınızda burnunuzun görünümünden memnun değil misiniz? İnanın, yalnız değilsiniz. Dünya genelinde her yıl birçok kadın ve erkek burunlarının şeklini değiştirmek için doğal burun estetiği operasyonu geçiriyorlar. Burun estetiği operasyonları kadınlar ve erkekler tarafından her geçen gün daha çok tercih ediliyor, çünkü burun yüz ifadesini en çok etkileyen organ olarak ön plana çıkıyor.

 

Bir kişiyle konuşurken özellikle yeni tanıştığımız kişilerle; ilk olarak burunları dikkatimizi çeker. Kişilerin bizde uyandırdığı izlenimi burun şekilleri ister istemez etkiler. Burunlarını beğenirsek o kişileri “burnu güzel olan” diye hatırlamaya başlarız, içgüdüsel bir davranıştır bu. Muhtemelen kendi burnumuzun şeklinden memnun değilizdir ve eksik yönümüzü başkalarında görünce etkileniriz.

 

Doğal burun estetiği operasyonları burunlarının görünümünden hoşnut olmayan kişilere birçok fayda sağlar. En temelinde özgüvenlerini artırır. “Burun estetiği operasyonlarından sonra özgüveniniz artar.” söylemine aşinasınızdır ancak bu söylem düşünüldüğünden çok daha önemlidir. Özgüveni eksilen insanlar iş hayatlarında, özel hayatlarında ve sosyal yaşantılarında kendilerini rahat hissetmezler. Kendilerini beğenmezler ve memnuniyetsizlikleri çok fazlaysa zaman içerisinde kendilerini sevmemeye başlarlar. Burun şekli bu nedenle fiziksel olmaktan ziyade psikolojik sorunlara neden olmaktadır.

Doğal Burun Estetiği Yaptıracaksanız Uzman Seçimine Dikkat!

 

Burun estetiği operasyonu geçirmek ciddi bir karardır. Yeteneğinden, deneyiminden ve açık ya da kapalı tekniklere aynı anda hakim olup olmadığından emin olunmayan uzmanlardan yardım almak çok sağlıklı olmayacaktır. En iyi uzmanı bulmalı, hasta yorumlarını okumalı ve doğal burun estetiği öncesi sonrası fotoğrafları görüntülemeden son karar verilmemelidir.

 

Doğal burun estetiği yaptırmak isteyenler uzman seçimi gerçekleştirdikten sonra doktorlarla detaylı görüşmeler yaparlar. Bu sırada doktorlar hastalarını daha iyi tanımak, beklentilerini anlamak, hayat tarzlarını öğrenmek ve sonucunda da onlara en çok yakışacak üstelik doğallıklarını da bozmayacak burun şeklini tasarlamak için görüşmeler yaparlar. Hastaların beklentileri öğrenildikten sonra diğer önemli aşamaya geçilir.

 

Doğal burun estetiği operasyonlarının öncesindeki diğer önemli aşama yüz analizidir. Hastaya özel burun tasarlanmasını mümkün hale getiren bu analizler hastaya en çok yakışacak burun şeklinin belirlenmesini sağlar. Akabinde bilgisayarda üçboyutlu görüntüleme teknolojisiyle hastanın son hali kendisine gösterilir.

 

Başarılı geçen doğal burun estetiği operasyonları sonrasında hastanın yeni burnu yüzüyle tam bir uyum içerisinde olur. Estetik müdahalede bulunulduğu belli olmaz, kendisindeki değişim yüzüne ışıltı getirir.

 

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi için Buraya tıklayınız.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?