Estetik gamze oluşturma

Estetik gamze oluşturma

estetik_resimleri_221004Erkeklerde ve bayanlarda gülümseyince çenede aşağı yukarı 1 ya da iki santimlik bir çizgi belirir. Bu çizgye halk dilinde gamze denir. Gamzenin özelliği ise insanı daha çok sempatik yapar. Gamze ile karşınızdaki bayanı da erkeği de etkileyebilirsiniz. Normalde insanlarda doğuştan olur fakat bunu estetik operasyon ile yapmanız mümkündür. Gamze sadece çene ile sınırlı değildir.Hatta kalçadaki gamze bayanları daha seksi yapmaktadır. Son yıllarda estetik ile gamze yaptırmak isteyenlerin sayısı oldukça arttı. Bunun nedeni ise bayanlarda düşük bel modası olarak görülüyor. Estetik ile gamze yaptırmak burun estetiğine göre daha kolay ve basittir.

Gamze yaptırmanın süresi on ya da yirmi dakikalık bir süredir. Uzmanların açıklamalarına göre gamze yaptırmanın kolaylığını vurgulayarak kalçada istenilen yer işaretlenir ve işaretlenen yerdeki yağlar alınır. Derinin altındaki yağ operasyon ile alındıktan sonra o bölgedeki çukurluk gamze oluşmasını sağlar. Gamzelerin kolaylığını açıklamıştık. Yine bazı hastalar gamzeleri istediği şekilde seçebiliyor.
estetik gamze

estetik gamze

Kimisi daire şeklindi, kimisi çukur şeklinde, bazıları da dövme şeklinde uzunca gamzeler yaparak dikkatleri üzerine çekiyor. İstenilirse gamzeler harf şeklinde de yapılabilir. Bu estetikte fazla vakit almamaktadır. Bayanların yine yüzlerinde iki şekilde gamze vardır.

Bunlardan birisi yanakta çukur açılır diğeri ise çenedeki çukurdur. Gamzelerin asıl amacı gülünce çıkan gamzelerdir. Bazı gamze yaptırmak isteyenler kendileri bu durumu seçebiliyor. Gülünce yanakta çıkan gamzeler bayanlar tarafından daha çok tercih ediliyor.

Yine gamze yaptırmak isteyip de kendi başına yapmaya çalışanlar oluyor. Gamze sadece estetik operasyon ile olur. Kulağımıza gelen bilgilere göre jiletle bu işi banyoda yapmak için vücuduna kesik atanların olduğunu duyduk. Bu son derece tehlikelidir. Sakın denemeyiniz. Ayrıca gamze yaptırmak gayet ekonomiktir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

2 yorum

  1. çok ilginç estetik gamze oluşturmayı ilk defa duyuyorum.kadınların kesinlikle çok hoşuna gidicek bi estetik.

  2. Tv de bir programda duymuştum hem yaptırmasıda ekonomikmiş eğer yanağımda gamzelerim olmasa mutlaka düşünürdüm çünki gamze yüze çok sempatiklik kazandırıyor.

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?