Favori estetik işlemleri

Favori estetik işlemleri

estetik_haberleri_07_081006

Bir kaç saat içerisinde çalışıyorsanız sadece öğle arası paydoslarında bile güzelleşebilirsiniz. Ayrıca cildinizi gençleştirmek, dudaklarınızı daha dolgun göstermek, liposuction operasyonu geçirmeden zayıflamak istediğiniz fiziki özelliklere kavuşabilmek için öyle büyük operasyonla geçirmenize haftalarca evde yatmanızada hiç gerek yok bir kaç seans ve bir kaç saatte bunları yapabilmek mümkün.PPX(mavi ışık):PPX,mavi ışık olarak ta bilinmektedir.Özellikle giderilmeyen akne ve akne izlerini gidermek için mavi ışıktan yararlanılmaktadır.Mavi ışık cildin kendi kendisini tedavi etmesi için uyararak harekete geçmesini sağlıyor.

PPX(mavi ışık) Nasıl uygulanıyor?

PPX,önce kişiye özel cildin uygulanacak olan yerini vakumla yukarı çekiyor.Sivilce içinde bulunan iltihabın ve dolmuş gözeneklerin boşaltılması sağlanıyor.Vakumun ardından cilde verilen mavi ışık ise ciltte sterilizasyon sağlamakta ve sivilceyi temizlemekte.Bu yöntem ile sivilceler 3-5 gün sonra tamamen kayboluyor.

PPX(mavi ışık) Kullanım alanları?

Birinci olarak aknelerdir.Daha çok 14-17 yaş arası kızlarda ve 16-19 yaşlarındaki erkekler de akne problemi olduğu için fiziksel ve ruhsal soruna yol açtığı için PPX sistemi bu problemleri gideriyor.Ergenlik dönemimde karşılaşılmayan sorunlar ileri ki yaşlarda da ortaya çıkabilir.PPX sistemi hem akneler hem de izler için kullanılıyor.

PPX(mavi ışık) Peki bu sistemin avantajı ne?

Bu sistem cilt bakımlarını yaparak, cildin eskisinden daha canlı,pürüzsüz ve parlak bir görünüme sahip olmasını sağlamaktadır.

Palamor Starlux 500

Bu yöntem ile kişinin ihtiyaçlarına göre özel bir program belirlenir ve bu programlar için farklı farklı cihaz başlıkları kullanılır.Bu sistem yüz bölgesinde üstün bir performansa sahip olsa da cilt gençleştirme ve çatlak tedavisinde de oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Palamor Starlux 500 Nasıl uygulanıyor ?

Cihaz problemli bölgeler üzerinde gezdirilir ve cildin alt tabakasına ışın gönderilir, bu gönderilen ışınlar cildin kendi kendini iyileştirme bilmesi için mekanizmasının harekete geçmesini sağlar ve kolajen madde üretimini tetikler.Cilt daha sıkı,lekesiz ve gergin bir hal almaktadır bu yöntemle, işlem ihtiyaca göre 3-10 seans sürmektedir.

Palamor Starlux 500 Kullanım alanları

Vücut çatlaklarından,akne tedavisine,yüz gençleştirmeden,doğum sonrası vücutta oluşan sarkmalara kadar her alanda kullanılmaktadır.

MLS(Hipoosmalar lipotomi)

Hipoosmalar lipotomi yağları yontarak onları şekillendirme anlamına gelmektedir.Şekil bozukluklarına yol açan yağ dokularını şekillendirmek,selülitleri yok etmek ve azaltmak için kullanılmaktadır.

MLS(Hipoosmalar lipotomi) Nasıl Uygulanıyor ?

İlk olarak MLS sistemi ile kişiye özel bir sıvı formülü elde edilir,ikinci adım da bu elde edilen sıvı yağlı bölgeye enjekte edilir ve bu sıvının yardımı ile şişen yağ hücreleri cilt dışından MLS sistemi ile patlatılır ya da sıvılaştırılır.Üçüncü adımda ise sıvılaştırılan yağ hücreleri hücre dışına alınır.

MLS(Hipoosmalar lipotomi) Kullanım alanları

Basen,kollar,gıdı,karın,bel çevresi,bacaklar,ayak ve sırt bileklerindeki yağlara karşı etkilidir.İşlem 1-3 seans sürmektedir.

Smart Lipo

Genellile Amerika’da kullanılan bu yöntem ile oldukça basit ve cerrahi bir işlem gerektirmemesi popüler kılmaktadır.

Smart Lipo Nasıl uygulanıyor ?

Sistemde saç telinden daha kalın kanül, operasyon yapılacak bölgeye sokulur.Bu kanülden lazer ışığı çıkmaktadır ve o bölgedeki yağ hücrelerinin zarlarını bozmaktadır.Eriyen yağlar uygulamadan belli bir süre sonra vücut tarafından emilir.

Smart Lipo Kullanım Alanları

Kollar,bilekler,gıdı ve yüz dahil olmak üzere vücudun her bölgesinde kullanılabilir.Tek seansta diğer yöntemler gibi fazla yağ alamadığı için yağ fazlalığı çok olan hastalarda pek tercih edilmez.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

3 yorum

  1. estetik ameliyatlar için çok çabuk karar verilmemesini düşünüyorum.
    Ergenlik dönemimde burnumu hiç sevmez ve estetik yaptırmak isterdim,şimdi hokka burnum için niye oyle düşünürmüşüm diyorum

  2. vücudunuzun her hangi bölgesinden şikayetçi iseniz kesinlikle estetiği tavsiye ederim.Esteteik sonrası insan yeniden dogmuş gibi oluyor.gereksiz estetiklerden kaçının estetik yaptırmak için estetik olmayın

  3. teknolojinin bu kadar ilerlemesi çok güzel bence benim kendimde begenmediğim tek şey yüzümdeki bendi onuda küçük bi operasyonla aldırdım ve cok rahatım

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?