Göz Altı Kapatıcısı Eye Lover

Göz Altı Kapatıcısı Eye Lover

Koyu göz altı halkalarına ve yorgun görünüme iyi gelen göz altı kapatıcıları yüzdeki renk dalgalanmalarını önler. Sivilce lekelerini, kızarıklıkları, renk farklılıklarını gideren göz altı kapatıcısı Eye Lover ile taze ve canlı bir görünüme sahip olabilirsiniz. Kapatıcılar yaz aylarında güneşin ciltte yol açtığı leke problemleri için etkili bir çözüm yoludur. Consealer adı ile de satışa sunulan kapatıcılar fondöten öncesi uygulanarak doğal bir görünüm elde edilebilir.

Üç farklı renk seçeneği ve uygun fiyatlarla elde edebileceğiniz bu ürün ile ton kusurlarını en iyi şekilde kapatabileceksiniz. Göz altlarında kurumaya sebep olmadan, ince çizgilere dolmadan kapatıcılık işlevini görüyor. Az bir uygulama ile kapatmanın mümkün olmadığı bir morluk ve kızarıklık sorunu varsa yoğun uygulanan bir katmanın ardından pudra ile sabitlemek sorunu ortadan kaldıracaktır. Yüksek kapatıcılık sağlayan bu ürünün kalıcılığı da oldukça fala olmaktadır. Kapatıcı, göz çevresi şişlilerinin de önüne geçerek cildin yapısı ile uyumlu bileşenlerden oluşmuştur. Ürün ayrıca hem kuru ciltlilere hem de yağlı cilde sahip olanlarda rahatlıkla uygulanabiliyor.

İçerisinde bulunan cilt ile dost bileşenler pul pul görünüme yol açmadan aydınlık bir göz altına sahip olmanızı sağlıyor. Uykusuzluk ya da cilt problemleri sorunlarında yüze canlı ve taze bir görünüm veren etkili göz altı kapatıcısı Eye Lover http://www.cosmegram.net/kapatici/goz-alti-kapaticisi/eye-love adresinden kolayca temin edebilirsiniz.

cosmegram fenomenler ile ilgili görsel sonucu

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?