Kırmadan Burun Estetiği

Kırmadan Burun Estetiği

Her geçen gün hızla ilerleyen ve gelişen teknolojinin biride burun estetiği operasyonlarında büyük fayda sağlayan video endoskopi destekli mikromotor yönteminin ortaya çıkışıdır.

Kırmadan yapılan kapalı burun estetiğinde; çekiç ve benzeri kesici aletler kullanılmadan burun kemeri alınabilir.

Burun kemeri alınırken çekiç ve kesici alet kullanıldığı için, istemediğimiz yerden kırık ve çatlamalar olabiliyordu. Mikromotor yöntemiyle kırma işlemi yapılmaz, kontrolsüz kırık ve çatlama olmaz. Video endoskopi desteği ile de son derece yüksek çözünürlükte olan kamera yardımı ile burnun her noktasının net şekilde görülmesine olanak sağlar.

Burun Estetiği

Burun estetiğinde çok milimetrik değişikliklerin bile büyük fark yarattığını göz önünde bulundurursak, 3 boyutlu kamera çözünürlüğü yardımı ve mikromotor ile gerçekleşen ameliyatta başarılı sonuçlar alınabiliyor.
Video endoskopi destekli mikromotor yöntemle yapılan kapalı kırmadan burun estetiği ameliyatlarında buruna çekiç ve kesici alet kullanım zorunluğu ortadan kalkıyor. Burun kemiğine istenilen şekli vermek kolaylaşmış ve kontrolsüz kırıkların oluşmasının önüne geçilmiştir. Verilecek hasar, kırık, çatlama en az seviyede tutulduğu için, kişide oluşması muhtemel ödem, morluk ve kanamalar da oldukça minimum seviyeye düşürülmüş oluyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?