Özel Günler İçin Dekorasyon Fikirleri

Özel Günler İçin Dekorasyon Fikirleri

Özel günlere özel dekorasyon fikirleri ile karşınızdayız. Herkes özel günlerde, yıl dönümlerinde, doğum günlerinde ve sevgililer gününde bir heyecanlanır ve hazırlık telaşına girer. Sürpriz mi yapılmalıdır yoksa haberinin olduğu bir etkinlik mi tertiplenmelidir? Kadınlar genelde ne yapacağının telaşesi içerisinde bir oradan bir buraya koştururken aslında yapılması gereken en öncelikle şey dekorasyonu ayarlamaktır.
Eğer eviniz müsait değilse genelde bir mekan kiralarsınız ya da bir restaurantta yer ayırtırsınız. Eğer eviniz müsaitse ve her odası kullanışlıysa evi o sürpriz ya da ortam için hazırlamaya çalışırsınız. Dekorasyon açısından güçlü bir zevkiniz olmanız gerekmektedir. Hele ki bu dekorasyon sadece özel bir gün için tasarlanacaksa.. Sizlere özel günlerde yardımcı olacak dekorasyon fikirleri hazırladık.
Romantizm için kırmızı ışıklar ve mumlar hala çok moda. Afrodizyak etkili menüler ile hem karşı tarafın cinsel isteklerini kabartırsınız hem de akşamın sonunu geceye tatlı bir deneyim ile bağlarsınız. Sevdiklerinize özel tepsilerde yiyecekler ve çiçekler götürebilir ve hazırladığınız yemeklerin yanlarına minik kartlar koyabilirsiniz. Bu hem midesinin doymasına hem de romantik mesajları okuduğunda gönlünün doymasına neden olacaktır. Bu sürprizi küçük bir hediye ile süsleyebilirsiniz.
Yatak odanızı kırmızı çarşaflar ve gece lambası ile süslemelisiniz. Eğer evinizin renkleri kırmızı ışığa ya da çarşafa müsait değilse daha beyaz ve saf renkler ile yatak odanızı süsleyebilirsiniz. Tütsüler ve iç çamaşırları da hazır olmalıdır. Mümkünse iç çamaşırlarınızın desenine göre parfüm kullanın.
Kutlama aşamasına gelindiğinde ise güzel kıyafetler giyinin. Makyajınız elbiseniz ve dekorasyonun uygun olmalıdır. Renk uyumuna dikkat etmelisiniz. Mumlar ile dekorasyon ayrıntılarını tüm detaylarıyla tasarlamalısınız. Eşyalarınız da önemlidir. Eğer sade eşyalarınız varsa daha sade ve saf bir romantizm yakalayarak ortamı özel güne uygun hale getirebilirsiniz.

Kaynak : https://beautyperry.com/moda

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?