Sonunda o da ‘estetik’lendi

Sonunda o da ‘estetik’lendi

kadinca.net/estetik

Kendini Hollywood’un ünlü cerrahı Dr. Mark Schwartz’ın ellerine teslim eden seksi şarkıcı, iddialara göre, kaşlarını kaldırttı, gözaltı torbalarını aldırdı ve çenesini düzelttirdi.

Daha önceki demeçlerinde esetik ameliyatlarına karşı olmadığını gerekirse yaptıracağını her fırsatta dile getiren seksi şarkıcı Fergie, bu işlemler için tam 30 bin doları da gözden çıkardı.

Cildinin çok gergin ve pürüzsüz olduğunu söyleyen Dr. Schwartz, “Fergie yaşına göre genç görünen nadir sanatçılardan biri. Gerçekten inanılmaz bir görüntüsü var. Siz ne yaparsanız yapın Fergie’nin genç görüntüsü değişmez. Sadece daha fresh(taze) bir cilde sahip olmasını sağlarsınız o kadar.” şeklinde konuştu.

Fergie’nin geçirmiş olduğu estetik ameliyatlarından sonra başka bir cerrah, “Fergie’nin sadece botoxa ihtiyacı vardı ki buna bile gerek yok.” açıklamasında bulundu.

Geçtiğimiz haftalarda doğum günün kutlayan Fergie’nin dolgun dudakları dikkat çekmişti.

ONUNDA KOKUSU VAR!
Kendi kokusunu markalaştıran ünlüler kervanına Fergie’de katıldı. Black Eyed Peas grubunun seksi solisti Fergie, kozmetik markası Avon’la anlaşarak kendi kokusunun üretimine izin verdi.

Avon’un 125. yıl kutlamasında yaptığı anlaşmayla kokusunu görücüye çıkaran seksi şarkıcı, bu parfümle hayranlarının mis gibi kokacağını söylemişti..

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?