Türkiye’deki Pek Çok Ünlü Cosmegram Kullanıyor

Türkiye’deki Pek Çok Ünlü Cosmegram Kullanıyor

Kaliteli ve uygun fiyatlı Cosmegram ürünleri herkesçe benimsendi ve kullanılmaya başlandı. Tabi Türkiye’deki birçok ünlü isim de bu ürünleri kullandığını instagram üzerinden video çekerek söyledi. Bu isimlerin arasında Demet Akalın, Merve Aydın, Ece Erken, Gülben Ergen gibi isimlerde bulunmakta ve ürünler hakkında doğal, kapatıcı, bitkisel olduklarını dile getirmektedirler.

Bunun yanı sıra cosmegram ürünleri şikâyet sitelerinde birçok şikâyete maruz kalmış. Bunlardan en bariz örnekler, ürünlerin eksik gelmesi, istenilen renk tonlarında gelmemiş olması, ürünlerin alıcının eline geç ulaşması ve bazen hiç ulaşmamış olması, tüm bu sorunları dile getirdiklerinde ise müşteri hizmetlerinin alıcılar ile alay edercesine konuşma tarzı ve çoğu kez alıcıları engelleyip hak arama fırsatı dahi verilmemesi başlıca şikayetler arasında.

Maalesef bu kadar kaliteli ve ucuz bir ürünü Türkiye yetkililerinin duyarsızlığı bitirecek gibi görünüyor. Şikayetler, şikâyet sitelerinde yapıldığı gibi cosmegramtürkiye instagram sayfasında da birçok kez dile getirilmiş fakat ürünleri eksik gelen, gelmeyen, üründen memnun olmayan ya da değişim talep eden birçok kişinin yorumları silinip kullanıcılar sayfalardan tamamen engellenmiş. Bu durum maalesef ki çok acı bir tablo ve tamamen dolandırıcılığa girmekte.

Ürünler yalnızca cosmegramtürkiye üzerinden değil farklı makyaj alışveriş siteleri üzerinden de satılmaktadır. Size tavsiyemiz diğer kullanıcıların yorumlarını okuyarak, belirli ve güvenilir siteler üzerinden alışveriş yapmanız olacaktır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?