Yepyeni bir vücut için gerekenler

Yepyeni bir vücut için gerekenler

1

Yepyeni vücut isteyenler için beğenmedikleri kısımları şekle sokulması açısından bölgesel olarak fazlalıkların ve selülitlerden kurtulmak için artık hayal olmadığını göreceksiniz. Çünkü mevsimler geçerken bütün kadınların ortak noktası olan sorunlarda ilk kaygılar fazla kiloların giderilmesidir. Bu durumda yaza kusursuz güzelliklerle gelmek için değişim şart. Bu gibi sorunlar içinde bedenen büyük külfetler de istemiyorsuuz… Bugün bilgi birikimi olarak ise risklere girmeden yeni bedenlere kavuşabilirsiniz.Vücut yada yüzünüzde, saçlarınızda ayak parmaklarınıza kadar tepeden tırnağa kadar yeniden kendinizi değiştirebilirsiniz. Öncelikle beden için saç, yüz yada makyaj temizliği ile öncelikle gözden geçirmelisiniz. Bu durumda fizikom sağlık merkezleri ile bu sorunlarınıza bir tedavi kapsamında yaklaşırken önce gözden geçirmemiz gereklidir. Bu durumda zayıflama yöntemleri de öne çıkıyor.

Vücut sıkıştırmak :  Aşırı olarak hareketsizlik, çok fazla kilo alarak yada vererek sporu bırakanlar yada doğal yaşlanma sürecisinde karın, kalça yada bacak içleri ile kollardaki sarkmalar ile birlikte deformasyonlar meydana gelebilir. Bu durumlarda ise bağ doku zayıflayabiliyor. Selülit ve lokal fazlalıklarda ise etkili olan bilgisayar programlı olarak proslim 24 cihazının toparlama programı ve kasların egzersiz etkisi ile birlikte çalıştırılmasını da sağlıyor. Böylece ise 10 yada 15 seans sonunda elastikiyet kaybı giderilebiliyor. Gevşemiş yada sarkık olan dokularda son derece sıkı ve daha diri görünüm kazanılıyor. Bu durumda bilgisayar programlı proslim 24 ve presör cihazları ile birlikte vücut sıkılığı artırılması için ve korunması bakımından depolanan yağların yakılması ve toksin atılması için sağlıklı cilt için herkese özel tedavilerin imkanı sunuyor…

Cildin esnekliğini kaybettiğini ise nasıl anlarız? Vücudumuzda elastikiye kaybo olup olmadığını anlamak için üst bacak bölümünüzü sıkıştırdığınızda doku hamur gibi kıvrılı ve hızlı biçimde kalça ile bacakların jöle gibi hareket ettiğini hissedebilirsiniz.

Selülitler ile sizlerde şişman yada zayıf olsanız dahi ergenlik dönemi için hormonal değişiklikler için her yaş grubunda ortaya çıkan yağ hücrelerinin deformasyonuyla ilgili estetik sorunlar olarak karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra ise kadınların birçoğunda bu sorun meydana geliyor. Diğer yandan ise göz önüne alacak olursak eğer selülit için birçok kadının ortak sorunu olduğunu söyleyebiliriz.

Yazın ise birçok konuda gönül rahatlığı ile birlikte  artık selülitlerinden kurtulmak isteyenler nasıl giderilir diye merak edenlerde oluyor. Bu konu hakkında ise ergenlik ve hamilelik yada menopoz konularında hormonların daha çok değişime uğraması ile birlikte ortaya çıkıyor. Ancak herkesin genetik yapısına göre ise metobolizma hızı yanı sıra hareketsizlik ve sindirim sorunlarıda, doğum kontrol hapları,  alınan hormonsol ilaçlar, dengesiz beslenme, sigara yada stres gibi etmenlerde dolaşımı etkileyen faktörler arasındadır.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?