Sesli mesaj ve Tek kullanımlık şifre

Sesli mesaj ve Tek kullanımlık şifre

Şirketinizin ürün tanıtımı ve hedef kitleye ulaşmak için sıkıntılar çekiyor iseniz sizlere daha hızlı olarak müşterilere ulaşma imkanı sağlıyoruz.

Sesli mesaj yöntemi ile önceden kaydetmiş olduğunuz sesli iletiyi cep telefonu numaralarına göndererek ürünler tanıtabilir ve kampanya bilgisi verebilirsiniz. Bu sistemi ücretsiz ses kaydı ile kullanabilirsiniz. Eğer ileti göndermek için bir sis kaydınız bulunmuyor ise kendiniz oluşturabileceğiniz bir ses kaydını müşterilerinize iletebilirsiniz. Telefon rehberinizde bulunan isimlere tek tek arayarak ulaşmak yerine toplu olarak aynı anda tüm numaralara ses kaydı ile bilgi verebilirsiniz.

Bu sistem sizlere Text to seech imkanı sağlayarak müşteri kitlenize isimleri ve fatura bilgileri ile hitap etme imkanı vermektedir. Çağrı merkezi çalışanına ihtiyaç duymadan hızlı bir şekilde müşterilerinize ulaşabilecek ve yaptığınız tüm işlemler kayıt altında olabilecek.

Bu sistem sadece cep telefonları ile değil ayrıca sabit hatlara da sesli mesaj gönderme imkanı sağlamaktadır. Hesaplarınız ve işlemleriniz üzerinden anında sizlere iletilmesi gereken alarm, şifre ve onay işlemlerinizi tek kullanımlık şifre (OTP) olan sms doğrulama sistemi sayesinde korumaya alabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerden en güzel şekilde en uygun fiyata karşılaştırmalarını sitemizden yapabilirsiniz. Binlerce sesli mesaj ve tek kullanımlık şifre hizmeti veren firmalar arasında en kaliteli olanını en uygun fiyata bulabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?