Zeltiq soğutarak zayıflatıyor

Zeltiq soğutarak zayıflatıyor

1

• Vücudunuzun belirli bölgelerinde bir türlü eritemediğiniz bölgesel yağlanmalarınız varsa,
• Bu yağlarınızdan artık kurtulmak istiyor ama bunu doğal yollarla yapmak istiyorsanız,
• İlaç ya da kimyasal madde almayı tercih etmiyor, cerrahi bir müdahaleyi hiç düşünmüyorsanız,
• Böyle bir tedavi için birkaç saatten fazla zaman ayırmak istemiyorsanız,• Cerrahi bir müdahale yaptırıp daha sonra günlük yaşamınıza dönmek için günlerce iyileşmeyi beklemek istemiyorsanız,…ve tüm bunları doğal görünümünüzü bozmadan yapmak istiyorsanız, ZELTIQ™ tam size göre bir bölgesel zayıflama tedavisi olabilir!
Ayrıntılı bilgi için doktorunuza başvurun.
ZELTIQ™ Bölgesel Zayıflama Nedir?

ZELTIQ™ in CoolSculpting™ tedavisi vücudun göbek, yan bölge, sezeryan doğum sonrasında oluşan alt karın ve sırt gibi bölgelerinde oluşan yağ birikimlerinin %20 ile %40 oranında azalmasını sağlayan bir tedavidir. Her yaştan erkek ve kadınlara uygulanabilen, özellikle yoğun tempolu iş ve özel yaşamlarından ödün vermek istemeyen kişilerin tercih ettiği ağrısız, acısız, zahmetsiz ve sadece bir seanslık bir işlemdir.
İşlemin uygulanacağı bölge ya da bölgeler doktorunuz tarafından belirlendikten sonra cildinizin korunması için ıslak mendil benzeri koruyucu özel bir malzeme vücudunuzun ilgili bölgesine kaplanır.

Daha sonra cihazın uygulama başlığı belirlenen bölgeye yaklaştırılır. Bundan sonrası ZELTIQ™ cihazı tarafından yapılır. Hafif bir vakum ile cihaz otomatik olarak ilgili bölgeyi haznesinin içine çeker ve yaklaşık bir saat sürecek tedavisine başlar. İşlem sırasında cihaz yağ tabakasının bulunduğu alanı soğutur ve Zeltiq teknolojisi ile soğutulan yağ hücrelerinde üç hafta içerisinde yapısal değişiklikler başlar. Değişime uğrayan yağ hücreleri 2. aydan itibaren vücudumuzun doğal temizlenme sistemi olan lenf sistemi ile dışarı atılır. Gözle görünür sonuçlar, kişiye göre değişmekle birlikte, genel olarak 2 ile 4 ay arasında meydana gelir. Tedavinin etkisi kalıcıdır.

Uygulama sırasında, tedavinin uygulandığı bölgeye bağlı olarak kişi oturur ya da yatar durumda kalır, bir şeyler okuyabilir, TV izleyebilir ya da müzik dinleyebilir.

İşlem sonrasında, ilgili bölgede kızarıklık ve geçici bir kaşınma-uyuşma hissi oluşsa da bu çok kısa bir süre sonra ortadan kalkar ve kliniğe girdiğiniz gibi yürüyerek çıkabilirsiniz. Zaman içerisinde 2 ile 4 ay arasında bir sürede, uygulamanın yapıldığı bölgede %20 ile %40 oranında bir incelme olduğunu göreceksiniz; hem de hiçbir iz kalmadan…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?