Bursa Buz Lazer Epilasyon, Bursa Buz Lazer

Bursa Buz Lazer Epilasyon, Bursa Buz Lazer

Bilindiği gibi lazer epilasyonda Alexandrite, diyode, nd yag lazer kullanılmaktadır. Bu dalga boylarından 810 nm olanı diyode lazere aittir. Daha önce Alma lazer tarafından üretilmiş Soprano lazer sistemi ütüleme lazer olarak lazer epilasyon uygulamaları arasında farklılık yaratmıştı. Şimdi ise bunun bir üst teknolojisi ile Soprano Ice yani buz lazer, epilasyonda farklılık yaratan bir sistem olmuştur.

Buz lazer epilasyon, başlığındaki özel kontakt soğutma teknolojisi ve büyük spotları sayesinde tamamen acısız, ağrısız ve oldukça hızlı bir epilasyon sistemidir.

Soprano Ice Buz Lazer Epilasyonun Özellikleri

Tüm diğer lazer epilasyon cihazlarından farklı olarak, buz lazer ile epilasyon gerçekten tamamen ağrısızdır. Bacaklar, koltuk altı, bikini, erkek göğüs ve sırt gibi ağrılı alanlara buz lazer ile artık ağrısız olarak epilasyon yapılabilmektedir. Özellikle kalın, sert ve yoğun kıllarda ağrı, acı daha fazla olmaktaydı. Bu yüzden erkekler, lazer epilasyonda daha fazla zorlanmaktalardı. Soprano ice buz lazer ile erkek epilasyonu da çok kolaylaştı.

Daha önceki ütüleme lazer başlığından daha büyük bir spot size üretildiği için Soprano Ice ile dünyanın en hızlı epilasyonu yapılabilmektedir. Zaman, süre her insanın sahip olmak istediği bir kavramdır. Lazer epilasyon ise zaman alan bir uygulamadır. İşte buz lazer ile tüm vücut epilasyonu 30-40 dakika arasındaki gibi kısa bir sürede tamamlanmaktadır.

Buz lazer epilasyon, aynı zamanda bir ütüleme epilasyon cihazıdır. Uygulama sırasında hiç bir nokta atlanmaz, bu yüzden alexandrite lazerdeki gibi kontrol seansına ihtiyaç duyulmaz. Diyot lazerin dalga boyu ve buz lazer teknolojisi ile seans sayıları minumuma inmektedir. Buda hem epilasyonunuzun kısa zamanda bitmesi demek hem de zamandan da, seans sayısından da kurtulmanız anlamına geliyor.

Buz lazer epilasyonla her cilt rengi ve kıl tipine lazer epilasyon yapılabilir. Koyu, esmer cilt tipleri alexandrite lazer ile zor sonuç alnan ve yanık tehlikesi olan cilt tipleridir. Buz  lazer ile zencilerde dahil olmak üzere tüm cilt tiplerine epilasyon yapılabilmektedir.

Eğer cildiniz güneş görmüşse, bronzlaşmışsanız lazer epilasyon seansını ertelemek gerekirdi. İşte Soprano ice buz lazer ütüleme epilasyon ile artık eretelemeye gerek yok. Güvenilir bir şekilde lazer epilasyonunuz yapılabilmektedir. Bu nedenle yazın ara verilmeyecek, dolayısıyla toplam süreç yine kısalacaktır.

İnce tüyler oldukça zorlu bir kıl tipidir. Diğer lazerler ile yok etmek mümkün değildir. Ancak diyot lazer ince tüylerde etkilidir. Buz lazerle yüzde, çene, bıyık bölgesinde, bayanlarda üst kol gibi alanlarda rahatlıkla uygulanmaktadır.

Buz lazer epilasyon yeni tüy tetiklemesi yapmaz. Güvenilir bir şekilde vücudun epilasyon yapılabilen her noktasında kullanılabilir.

Ütüleme Lazer Epilasyon Ne Anlama Gelir ?

Buz lazer epilasyon bir ütüleme lazer epilasyon çeşididir. Ütüleme lazer epilasyon Soprano cihazlarına ait patentli bir terimdir. Uygulama gerçekten, ütü yaparcasına bir uygulamadır. Bu sayede çok sık atışlar yapılmakta, hiç bir alan atlanmamakta, kıl kökleri yavaş yavaş ısıyı hapsederken deri ise oldukça etkili bir şekilde soğutulmaktadır.

Buz Lazer Epilasyon Kaç Seans Uygulanmaktadır ?

Lazer epilasyon ortalama 5-8 seans süren bir tedavidir. Bu kişiden kişiye, kıldan kıla, kılın kalınlığına, cildin rengine, uygulama yapılan bölgeden bölgeye göre değişmektedir. Örneğin koltuk altı ve genital bölge lazer epilasyonu yüz bölgesine göre daha hızlı yanıt verirler.

Buz Lazer Epilasyonun Yan Etkileri Nelerdir?

Buz lazer epilasyonun bilindik ciddi bir yan etkisi yoktur. Cihazın özellikleri tamamen yan etkileri ortadan kaldırmaya yönelik tasarlanmıştır. Özellikle koyu renkli ciltlerde ve bronzlarda görülen yanma, lekelenme riski buz lazer ile ortadan kalkmıştır.

Buz Lazer Epilasyon Fiyatları Nedir?

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?