Güzellik maskem pişik kremi

Güzellik maskem pişik kremi

magazin_resimleri_01_271012_1Cem Yılmaz’ın yeni filmi ‘Yahşi Batı’da, çizgi roman kahramanı Kalamiti Jane benzeri bir karakter canlandıran Demet Evgar, “Cem, eğlenceli ve rahat bir insan. Eğlenceyi doğuran da o rahatlıktır zaten. Ben Cem’i çok kıskanıyorum” dedi. ALL dergisinden Selin Mançer Sivrioğlu’na röportaj veren Demet Evgar, Cem Yılmaz’ı neden kıskandığını da şöyle açıkladı: “Bütün hayallerini çok güzel gerçekleştiriyor ve insanları hayallerine ortak ediyor. Onun masalının bir parçası olmak çok güzel.* ‘Yahşi Batı’daki rolünüze hazırlanırken Western filmleri seyrettiniz mi?
Seyretmez olur muyum? Hepimiz Western’le büyüdük zaten. TRT’de, pazar günlerimizin vazgeçilmeziydi. Rahmetli dedem çok severdi film seyretmeyi. Film seyretme alışkanlığım da ondan geçti bana. Fotoğraf çektirme, poz verme sevdası da ondan geldi. Onun profesyonel bir makinesi vardı, durmadan ona poz verirdim.

* Bu durumda oyunculuk, çocukluğunuzdan beri hayalinizdi herhalde…
Oyunculuk hep hayalimdi. Annem, anaokulu öğretmenime konservatuarı kazandığımı söylediğinde, ‘Hiç şaşırmadım, çok belliydi oraya gideceği’ demiş.

* ‘Yahşi Batı’da nasıl bir karakter canlandırıyorsunuz?
Kalamiti Jane’den etkilenen bir karakter. 23 yaşlarında, kendimden bayağı da ufak bir kız aslında. Erkeksi, doğa koşullarıyla yaşamak durumunda kalmış, silahlı, atlı bir kadın. Kalamiti Jane’in hayatımda başka bir yeri de vardır. Küçükken babamın sırtına çıkıp, Kalamiti Jane olurdum. ‘Yahşi Batı’ işi olunca da babam çok duygulandı, “Sen küçükken hep benim sırtıma binip, ‘Ben Kalamiti Jane’im diye bağırırdın, bak sonunda gerçekten oldun” dedi.

* Türkiye’de oyunculuk yapmak tatmin edici mi?
Türkiye şartları her iş için belli ve bu koşullarda bu işi yapabildiğim için tatmin oluyorum. En azından istediğim her şeyi yapıyorum.

* ‘Güneşi Gördüm’ filmiyle Oscar adayısınız. Oscar’a bu kadar yaklaşmak nasıl bur duygu?
Oscarlar’ın ütopik bir şey olmadığını çok önceden beri biliyordum zaten. Daha yaşayacak çok hikaye, gidecek çok yol var. Türkiye’nin, bu anlamda önü çok açık…

PİŞİK KREMİYLE MASKE YAPARIM

* Stilinizi nasıl tanımlarsınız?
Rahat giyinmeyi severim. Biraz da erkeksi bir stilim var. Erkek saatlerini severim mesela. Hatta parfümüm bile Costume National’in erkek parfümüdür.

* Nasıl alışveriş yaparsınız?
Zevkine güvendiğim insanlarla alışveriş yaparım. Kardeşimin, erkek arkadaşımın ve babamın zevkine çok güvenirim. Onlarla alışveriş yaparım. Abiye kıyafetlerde de Cengiz Abazoğlu’na çok güvenirim. Kendi tarzıyla, benim tarzımı çok güzel harmanlıyor.

* Makyajla aranız nasıl?
Pek yapmam. Beyaz tenliyim ve beyaz olmayı seviyorum. Yaz-kış güneş kremi sürerim. Hafif allık ve rimel yetiyor bana.

METALLICA ÇALIYORUM

* Başka güzellik tavsiyeniz var mı?
Haftada bir gün, bebek pişik kremiyle yüzüme maske yaparım, 20 dakika bekletirim. İçinde çinko var ve çinko cilt için çok faydalı. Sivilcelerimden böyle kurtuldum.

* Kendinizi nasıl ödüllendirirsiniz?
Bu aralar en büyük zevkim; Playstation 3’te, Rock’te Rock Band ve Guitar Hero oynamak. O oyunun hastası olduk. Bütün gün evde Metallica çalıyorum. Ayrıca sevdiklerime vakit ayırmak benim için büyük ödül. Benden ilgi bekleyen kardeşim, arkadaşlarım, ailem, sevgilim ve kedim var.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

5 yorum

  1. ben haftada 2 kere pişik kremini uyguluyorum cildim çok yağlı olduğu için birazda olsa dengeliyor yağını ayrıca çok güzel bir görünüm kazandırıyor herkesin farklı farklı uygulamaları var benim cildim yağlı bunu uyguluyorum arkadaşımın cildi çok kuru belki inanmıyacaklar bana ama sanayağ sürüyor cildine ve çok ta güzel bir cilde sahip

  2. işe yaradığını daha öncede duymuştum ama gulsuyu ve bebek pudrası işe yarıyor tavsıye ederım guzel bir tonikk

  3. alla alla bunlar ne ya sanayağ pişik kremi pudralar filan vallahi bu millet aşmış kendinibence yanlış her krem uygulanacağı bölgenin özelliğine göre yapılır pişik kreminin sürüleceği bölgeyle yüz derisi aynı incelikte değildir kesinlikle bu hatalara düşmeyin

  4. herhangi bir pişik kremi olabilir mi? ilginç geldi çok. emy arkadaşım gülsuyuyla mı karıştırıp yapılıyor dediğin?

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?