Meme psikolojisi

Meme psikolojisi

1

Kadınların sosyal olarak kendilerini iyi hissettirmeleri ve kendilerini çevreye kabul ettirmeleri açısında özgüvenlerini yerine getiren en büyük etkenlerden birisi de kadınsı organlarının ön planda olmasıdır.Bu kadın organlarının başında gelen ve kadın psikolojisinde en büyük öneme sahip olan göğüsler artık problem olmaktan çıkıyor.Özellikle küçük göğüslü kadınların bu tür problemleri yaşadığı göz önünde bulundurulursa 45 dakikalık yeni yöntem hayatınızı yeniden şekillendirebilir.Sadece meme şekillendirmiyor sizinde hayatınızı şekillendiriyor.45 Dakikada Meme Büyütme:Her gün yeni bir teknik ve uygulamanın hayata geçirildiği estetik cerrahide sınırlar, bir insanı adeta baştan aşağı yenilemek için her gün biraz daha zorlanıyor.  Artık “burnum çirkin, göğsüm küçük, basenlerim geniş, kulağım kepçe” diye üzülmeye gerek olmadığını söyleyen Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, estetik cerrahinin imkânlarının her geçen gün daha da genişlediğini vurguladı. Prof. Kışlaoğlu, günümüzde artık ameliyatsız, narkozsuz meme büyütme ve kalça büyütme, çarpık bacak düzeltmenin mümkün olduğunu söyledi.
Ameliyatsız Memenizi Büyütün

Küçük göğüslü kadınların artık bunu sorun etmesine gerek kalmadığını belirten TÜBİTAK ödüllü Prof. Kışlaoğlu, dolgu yöntemiyle neştersiz bir şekilde istedikleri bedene kavuşabileceklerini belirtti. İsviçre’de geliştirilen ve iki yıldır denenmekte olan özel bir dolgu maddesiyle lokal anestezi altında 45 dakika süren işlemle bayanlar istedikleri göğüs bedenine kavuşabiliyor. Prof. Dr. Kışlaoğlu,  bu yeni yöntemin ayrıca kalça ve bacaklara da uygulanabildiğine de dikkat çekti.

Yöntemle ilgili bilgi veren Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, işlemin son derece basit olduğunu ve sadece uygulama yapılacak bölgenin lokal anestezi ile uyuşturulduğunu anlattı. Uyuşturulan bölgeye bir iğne vasıtasıyla özel bir dolgu maddesinin doku altına enjekte edildiğini kaydeden Prof. Dr. Kışlaoğlu, uygulama yapılan bölgenin (meme, kalça) anında büyüdüğünü, bacakların ince kısımlarına yapılan uygulamada da bacakların anında güzel bir şekle kavuştuğunu belirtti. Özel dolgu maddesiyle yapılan büyütme işleminin erkeklere de, güçlü göğüs kası görüntüsü kazandırmak için uygulanabildiğinin altını çizdi.
Öğlen 45 Dk Yeter

Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, dolgu maddesiyle neştersiz göğüs büyütme operasyonunun, öğlen tatilinde bile uygulanabilecek bir işlem olduğunu söyledi. Prof. Dr. Kışlaoğlu, işlemin ardından, uygulama yapılan kişinin hemen sosyal hayatına dönebildiğini hatırlattı. Prof. Dr. Erol Kışlaoğlu, dolgu maddesinin kalıcılık süresinin 1-1,5 yıl olduğunu belirtirken, bu süre sonunda işlemin tekrarlanabileceğini vurguladı. İşlemin tek seans olduğunu kaydeden Dr. Erol Kışlaoğlu, işlem sonrasında uygulama bölgesinde, hafif kızarıklar olabileceğini de sözlerine ekledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

1 Yorum

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?